A TREFORT HÉT EREDMÉNYEI
2011

 

KRESZ VETÉLKEDŐ:

1.    Fischer Melinda (11.A osztály)

2.    Muráti Tamás (12.D osztály)

3.    Sallai Viktor - Gál Zoltán (11.A osztály)

 

SUDOKU VERSENY:

1.    Boros Gergő (9.B osztály)

2.    Gyöngyösi Bence (10.D osztály)

3.    Dusik Máté (12.D osztály)

4.    Csánki Norbert (12.B osztály)

5.    Zöldi Henrietta (12.B osztály)

 

TOLLASLABDA (FIÚK):

1.    Bánkúti Csaba (10.F osztály)

2.    Petrei Tamás (10.D osztály)

3.    Zauber Krisztián (9.F osztály)

 

TOLLASLABDA (LÁNYOK):

1.    Mártai Petra (13.A osztály)

2.    Dohoczki Réka (13.B osztály)

3.    Paltán Rebeka (13.B osztály)

 

NÉMET NYELVI VERSENY:

 

1.        11.D osztály csapata:
Oberfrank Gergő
Vereckei Roland
Fazekas Ádám
Csurgó józsef
Paulik Marcell

 

2.        9.D osztály csapata:
Repka András
Andrus Zoltán
Ujszászi Csaba

 

3.        13.D osztály csapata:
Varga Cseperke
Varga Dávid

 

ANGOL NYELVI VERSENY:

1.    9.D osztály

2.    10.D osztály

3.    10.F osztály

4.    9.F osztály

 

EGÉSZSÉG TOTÓ:

1.    Major Gábor (13.D osztály)
Oberfrank Gergő (11.D osztály)
Nagy Tamás (11.D osztály)

 

GRUND BIRKÓZÁS:

1.    Köllő Bence (10.B osztály)

2.    Zelenyánszki Alex (12.B osztály)

3.    Makai Dániel (10.A osztály)

 

ÖKÖLVÍVÁS (70kg felett):

1.    Gyulai Tamás (10.B osztály)

2.    Miklós Martin (13.B osztály)

3.    Kalocsa Gergő (9.F osztály)

Makai Dániel (10.A osztály)

 

ÖKÖLVÍVÁS (70 kg alatt):

1.    Gyéressy Bálint (12.B osztály)

2.    Molnár Attila (9.F osztály)

 

VEGYES RENDSZER (kézzel-lábbal):

 

(65kg alatt)

1.    Zelenyánszki Alex (12.B osztály)

2.    Davran Timur (10.G osztály)

3.    Kocsis Sándor (10.G osztály)

 

(85kg alatt)

1.    Zelenyánszki Dávid (13.A osztály)

2.    Gombos Zoltán (12.B osztály)

3.    Rozsnyai Áron (13.A osztály)

Nagy Tamás (11.D osztály)

 

(85kg felett)

1.    Miklós Martin (13.B osztály)

2.    Nagy József (12.KB osztály)

 

KÜZDŐSPORT (KATA) BEMUTATÓ:

1.      Gyurcsák Vivien (11.B osztály)

 

KÜZDŐSPORT (KATA) BEMUTATÓ SENIOR:

1.      Tóth-Király Csaba (E10.A osztály)

2.      Jakus József (E10.A osztály)

 

MŰVELTSÉGI VETÉLKEDŐ:

1.     13.D osztály

2.     12.B osztály

3.     9. B osztály

4.     12.KA osztály

 

RÖPLABDA:

1.    13.A osztály

2.    13.ME osztály

3.    11.A osztály

 

ACTIVITY:

1.    Bánkúti Csaba (10.F osztály) - Kaszás Krisztián (12.B osztály)

2.    Pártos Bence (13.B osztly) - Varga Dávid (13.D osztály)

3.    Paltán Rebeka (13.B osztály) - Maczkó Kitti (13.B osztály)

 

SZAVALÓ VERSENY ”Németh Attila emlékére „:

Ezüst fokozat:

Tirpák György (12.A osztály)

Lukács Tamara (12.B osztály)

Lakatos Attila (9.D osztály)

 

VERS ÉS PRÓZAÍRÓ VERSENY ”Németh Attila emlékére „:

Ezüst fokozat:

Kaszás Krisztián (12.B osztály)

 

FLOOR BALL:

1.    12.D osztály

2.    12.B osztály

3.    11.D osztály

 

KISPÁLYÁS FOCI:

1.    10.D osztály

2.    13. D osztály

3.    12.MA osztály

 

 

 

A TREFORT HÉTEN ELÉRT ÖSSZEREDMÉNYEKÉRT A MÁRCIUS 15. KUPÁT A 12.B OSZTÁLY NYERTE EL, ŐK ŐRIZHETIK EBBEN AZ ÉVBEN !!!

 

MINDEN RÉSZTVEVŐNEK GRATULÁLUNK !!!!!